2 - (5)

Akce / Foto

Sázení cibulovin

Dne 3. listopadu jsme se konečně dostali k sázení cibulí narcisů a krokusů na zkrášlení travnaté plochy před školou. Děti akce velmi bavila, poprvé se setkaly se sazečem cibulí a hned se s ním skamarádily.

Výrobky z odpadového kartonu a trubek od zářivek 23. 9. 2016

Dalším počinem v rámci ekologické výchovy bylo zpracování odpadového kartonu a obalů od zářivek. Alespoň na chvíli poslouží k prospěšné tvořivé činnosti dětí, než skončí v kontejneru na tříděný odpad

Ekotopfilm 22. 9. 2016

Návštěva projekce Ekotopfilm byla velmi poutavá. Jen škoda, že byla plánována spolu s další akcí - Den bez aut. To, že jsme tam byli sami nám vůbec nevadilo

Den pro Zemi

19. 6. 2015 Žáci celé školy si prošli připravovanou naučnou stezku. Jejich úkolem bylo rozpoznat přibližně 20 druhů stromů v parku za školou.

19. 6. 2015 Žáci celá školy si prošli připravovanou naučnou stezku. Jejich úkolem bylo rozpoznat přibližně 20 druhů stromů v parku za školou.  Na závěr dne žáci 5. ročníku zasadili Jilm zlatý, který bude připomínat nově vzniklou tradici.19. 6. 2015 Žáci celá školy si prošli připravovanou naučnou stezku. Jejich úkolem bylo rozpoznat přibližně 20 druhů stromů v parku za školou.  Na závěr dne žáci 5. ročníku zasadili Jilm zlatý, který bude připomínat nově vzniklou tradici.19. 6. 2015 Žáci celá školy si prošli připravovanou naučnou stezku. Jejich úkolem bylo rozpoznat přibližně 20 druhů stromů v parku za školou.  Na závěr dne žáci 5. ročníku zasadili Jilm zlatý, který bude připomínat nově vzniklou tradici.19. 6. 2015 Žáci celá školy si prošli připravovanou naučnou stezku. Jejich úkolem bylo rozpoznat přibližně 20 druhů stromů v parku za školou.  Na závěr dne žáci 5. ročníku zasadili Jilm zlatý, který bude připomínat nově vzniklou tradici.19. 6. 2015 Žáci celá školy si prošli připravovanou naučnou stezku. Jejich úkolem bylo rozpoznat přibližně 20 druhů stromů v parku za školou.  Na závěr dne žáci 5. ročníku zasadili Jilm zlatý, který bude připomínat nově vzniklou tradici.19. 6. 2015 Žáci celá školy si prošli připravovanou naučnou stezku. Jejich úkolem bylo rozpoznat přibližně 20 druhů stromů v parku za školou.  Na závěr dne žáci 5. ročníku zasadili Jilm zlatý, který bude připomínat nově vzniklou tradici.

Návštěva Ekoškoly Bezdrevská

29. 4. 2015 navštívil Ekotým naší školy Základní školu Bezdrevskou, kde obhajují již 3. titul Ekoškola. Starší žáci si pro nás připravili bohatý program v překrásně rozkvetlé školní zahradě.

Protože nádob na tříděný odpad není nikdy dost, hlavně v sortimentu, vyrobili členové ekotýmu nádoby na zlomkový hliník zvané "HLINÍKOŽROUTI". Posuďte sami, jak se jim povedly.

Jedna z pravidelných návštěv CEV Cassiopeia

Pobyt v přírodě - tradiční akce s programem ve střediscích ekologické výchovy

Den vody