05.06. 2020

vzhledem k současné situaci věnujte prosím pozornost následujícím informacím:

• Přihlášku do školní družiny na školní rok 2020/21 najdete v sekci Rodičům/dokumenty. Prosíme o její řádné vyplnění (obě strany, včetně časů samostatných odchodů nebo kontaktů na osoby, které budou Vaše dítě vyzvedávat) a odevzdání ve škole v prvním týdnu v září.
  • Platby za školní družinu – někteří z vás zaplatili s předstihem za měsíce duben-červen 2020, kdy byla ŠD z důvodu nařízení vlády zavřena. Tato částka bude převedena na období září-listopad 2020. Děkujeme za pochopení.

Obecné informace

Školní družina je výchovné zařízení, které plní významnou roli na základní škole. Je součástí výchovně vzdělávacího systému a  zabezpečuje žákům náplň volného času v době před  nebo mezi školním vyučováním a odpoledne před odchodem domů nebo do jiných aktivit. Školní družina není pokračováním školního vyučování. Děti zde mají možnost výběru činnosti, do které se chtějí zapojit.

Pro děti jsou pravidelně připravovány výtvarné, pracovní, hudební, poznávací a pohybové činnosti – nezapomínáme na každodenní pobyt venku, který slouží k obnovení duševních a fyzických sil. Pořádáme také příležitostné akce – dětský karneval, soutěže ve všeobecných znalostech, sportovní soutěže, besedy atd.

Režim ŠD

6,00 - 17,00