logotyp

Školní družina

Aktuality

Vážení rodiče, milé děti,
vítáme vás v novém školním roce 2023/24, který vzhledem k probíhající rekonstrukci školy přinese některé organizační změny v chodu školní družiny:

  • Zadní vchod do školy bude na dobu neurčitou uzavřen. Zároveň s tím i možnost dojít se do školy převléknout při odchodu domů z parku, kde trávíme venkovní program.
  • Nově si tedy děti, které odchází z družiny před 15. hodinou, budou po převlečení do volnočasového oblečení brát veškeré věci s sebou ven (a ráno si je zase přinášet). Vybavte tedy prosím děti vhodným zavazadlem na oblečení (nejlépe sportovní zatahovací „pytel“), aby nemusely bojovat s tím, že se jim věci nevejdou do školní tašky.  
  • Vstup rodičům nebude do školy z bezpečnostních důvodů povolen, děkujeme za pochopení.

Veškeré ostatní organizační záležitosti (platby za družinu, pravidla chování a důsledky jejich porušování, komunikační kanály atd.) zůstávají stejné, jako v předchozích letech.

Věříme, že i přes určité nepohodlí si děti čas ve školní družině užijí a těšíme se na spolupráci :-).
 
Vaše vychovatelky Káťa a Verča

Facebooková skupina školní družiny

Aktuality a fotografie ze školní družiny najdete nově na facebooku. Odkaz na skupinu

Obecné informace

Školní družina je výchovné zařízení, které plní významnou roli na základní škole. Je součástí výchovně vzdělávacího systému a  zabezpečuje žákům náplň volného času v době před  nebo mezi školním vyučováním a odpoledne před odchodem domů nebo do jiných aktivit. Školní družina není pokračováním školního vyučování. Děti zde mají možnost výběru činnosti, do které se chtějí zapojit.

Pro děti jsou pravidelně připravovány výtvarné, pracovní, hudební, poznávací a pohybové činnosti – nezapomínáme na každodenní pobyt venku, který slouží k obnovení duševních a fyzických sil. Pořádáme také příležitostné akce – dětský karneval, soutěže ve všeobecných znalostech, sportovní soutěže, besedy atd.

Režim ŠD

6,00 - 17,00

Hafíci

HafíciVychovatelka Bc. Kateřina Šimerová
mobil: 774 567 111
email: zstgmcb@volny.czLvíčata

LvíčataVychovatelka Mgr. Veronika Vasiljová
mobil: 778 715 806
email: sborovna@zstgmasarykacb.cz
HOME ZŠ A MŠ TGM Masaryka
Základní škola
Mateřská škola
Školní družina

Rudolfovská 143, České Budějovice
tel.: 775 700 036, 775 700 037
e-mail: zstgmcb@volny.cz

Created by © 2014 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign