Aktuality ZŠ T. G. Masaryka

Snížení energetické náročnosti budovy a půdní vestavba

Od srpna roku 2023 probíhá v naší škole půdní vestavba s dvěma učebnami a příslušenstvím a spolu s touto akcí dojde ke snížení energetické náročnosti zateplením, výměnou oken a rekuperací vzduchu. Více informací zde: Více

Ovoce do škol

Hezké prázdniny a v novém školním roce nashledanou s projektem OVOCE A ZELENINA DO ŠKOL.

Podrobné informace na:    www.ovocedoskol.eu

Mléko do škol

Hezké prázdniny a v novém školním roce nashledanou s projektem MLÉKO DO ŠKOL.

Více podrobností najdete na www.laktea.cz

Živá příroda ve škole

Živá příroda ve školeO více než 60 tropických pokojových rostlin, které jsou součástí výzdoby školy se starají děti společně s pedagogy. Raritou jsou v našich podmínkách dozrávající ananasy v ředitelně školy. Připravujeme též venkovní prostory, kde bude školní zahrada a venkovní učebna se spoustou prvků pro relaxaci a vzdělávání.

ČTENÍ POMÁHÁ

i v letošním roce bychom byli rádi, kdyby se žáci naší školy účastnili charitativního projektu ČTENÍ POMÁHÁ (
www.ctenipomaha.cz).
V loňském roce se díky pilným čtenářům podařilo celkově přispět více než
10 000.- Kč. Níže
najdete aktualizovaný seznam knih, zapojených do projektu - stačí vybrat, přečíst a přispět :-). Budeme rádi, pokud děti podpoříte v účasti na tomto projektu. Děkujeme.

Vši a jak na ně

DŮLEŽITÉ

Střednědobý výhled rozpočtu příspěvkové organizace

Střednědobý výhled rozpočtu je zpracován na 3 roky, tedy na roky 2023 až 2025 v souvislosti s novelou zákona č. 250/2000 Sb.

Zlepšení kvality vzdělávání na ZŠ a MŠ T. G. Masaryka v Č. Budějovicích

Společně to zvládneme
efektivní podpora a spolupráce ve škole

Ekologická výchova

obrázek
Po získání druhého titulu "EKOŠKOLA" v roce 2016 jsme již o další titul neusilovali, ale v duchu tohoto mezinárodního programu pokračujeme v ekologických aktivitách i v tomto školním roce.

obrázek
Informace o naší mateřské škole

obrázek
Školní družina je výchovné zařízení, které plní významnou roli na základní škole.